Haberler & Duyurular

Dag Solstad imzalı “On Birinci Roman, On Sekizinci Kitap”ı kazanma şansını yakalayın!

20.06.2022

ITEF kapsamında İstanbul’a gelen Dag Solstad Türkçede çıkan son kitabını okurları için imzaladı.

İmzalı “On Birinci Roman, On Sekizinci Kitap” Çekilişi Katılım Koşulları
 1. Yarışmamız 21 Haziran Salı 16:00 – 23 Haziran Perşembe 10:00 saatleri arasında yapılacaktır.
 2. Facebook’ta https://www.facebook.com/YapiKrediYayinlari/
  Twitter’da https://twitter.com/YKYHaber
  Instagram’da https://www.instagram.com/yapikrediyayinlari/ adreslerindeki hesaplarımızda sorulacak soruya “yorum yaparak” doğru yanıt veren tüm okurlarımız çekilişe katılma hakkı kazanacaktır.
 3. Çekilişi kazanan Facebook’ta 5, Twitter’da 5, Instagram’da 5 okur olmak üzere, 15 okurumuza Dag Solstad imzalı “On Birinci Roman, On Sekizinci Kitap” kitabı hediye edilecektir.
 4. Yarışmacılar sadece Facebook, sadece Twitter ya da sadece Instagram üzerinden çekilişe katılabilir. Birden fazla mecra üzerinden yarışmaya katıldığı belirlenen kişiler çekilişe katılamayacaktır.
 5. Çekilişimizi kazananlar 24 Haziran Cuma günü açıklanacaktır.
 6. Kazananlar ödüllerini almak için iletişim bilgilerini (isim, soyisim, adres ve telefon numaraları) ykykultur@ykykultur.com.tr e-posta adresine 30 Haziran Perşembe günü saat 09:00'a kadar bildirmelidir. Kitaplar kargo ile gönderilecektir.
 7. Yarışmaya katılım esnasında, katılımcıların kişisel bilgisayarları, internet erişimleri ve her türlü teknik aksaklıklardan kaynaklanan problem ve zararlardan dolayı Yapı Kredi Kültür Sanat Yayıncılık sorumluluk kabul etmez.
 8. Yapı Kredi Kültür Sanat Yayıncılık, kampanya gidişatını olumsuz yönde etkileyecek şekilde hile yapıldığını ya da haksız yollardan ödül kazanıldığını tespit etmesi durumunda, ilgili kullanıcıların kazandıkları ödülü iptal etme hakkını saklı tutar.
 9. Yapı Kredi Kültür Sanat Yayıncılık, herhangi bir zamanda kampanya koşullarını tek taraflı olarak değiştirme ve kampanyayı gerekçe belirtmeksizin iptal etme, durdurma ve sona erdirme hak ve yetkisine sahiptir.
 10. Kampanyaya katılan herkes, kampanya kurallarını okumuş ve yukarıda belirtilen tüm koşulları kabul etmiş sayılır.
PAYLAŞ