Haberler & Duyurular

YKY Yıl Sonu Çekilişi Katılım Koşulları

17.12.2021

 1. Yapı Kredi Yayınları yıl sonu çekilişi  27-31 Aralık 2021 tarihleri arasında yapılacaktır.
 1. Facebook’ta  https://www.facebook.com/YapiKrediYayinlari/
  Twitter’da https://twitter.com/YKYHaber
  Instagram’da https://www.instagram.com/yapikrediyayinlari/
  adreslerindeki hesaplarımızda beş gün boyunca yapılacak paylaşımlara “yorum yaparak” doğru yanıtı veren okurlarımız çekilişe katılma hakkı kazanacaktır.
 1. Bu mecralarda her gün saat 18:00’de yapacağımız paylaşımlara doğru yanıtı veren okurlarımız çekilişe katılacak ve kazananlar ertesi gün öğleden önce açıklanacaktır.
 1. Çekilişi kazanan 30 (Facebook’ta 10, Twitter’da 10, Instagram’da 10) okurumuza altına yorum yaptıkları paylaşımda yer alan kitap hediye edilecektir.
 1. Yarışmacılar sadece Facebook, sadece Twitter ya da sadece Instagram üzerinden çekilişe katılabilir. Birden fazla mecra üzerinden yarışmaya katıldığı belirlenen kişilere kitap gönderilmeyecektir. Yarışmaya katıldığı mecrada birden fazla yanıt verdiği belirlenen yarışmacıların isimleri çekiliş potasına bir kez girilecektir. 
 1. Kazananlar, ödüllerini almak için ykykultur@ykykultur.com.tr e-posta adresine 7 Ocak Cuma günü saat 09:00'a kadar iletişim bilgilerini (isim-soyisim-adres-telefon) bildirmelidir. Hediyeler kargo ile gönderilecektir.
 1. Yarışmaya katılım esnasında, katılımcıların kişisel bilgisayarları, internet erişimleri ve her türlü teknik aksaklıklardan kaynaklanan problem ve zararlardan dolayı Yapı Kredi Kültür Sanat Yayıncılık sorumluluk kabul etmez.
 1. Yapı Kredi Kültür Sanat Yayıncılık, kampanya gidişatını olumsuz yönde etkileyecek şekilde hile yapıldığını ya da haksız yollardan ödül kazanıldığını tespit etmesi durumunda, ilgili kullanıcıların kazandıkları ödülü iptal etme hakkını saklı tutar.
 1. Yapı Kredi Kültür Sanat Yayıncılık, herhangi bir zamanda kampanya koşullarını tek taraflı olarak değiştirme ve kampanyayı gerekçe belirtmeksizin iptal etme, durdurma ve sona erdirme hak ve yetkisine sahiptir.
 1. Kampanyaya katılan herkes, kampanya kurallarını okumuş ve yukarıda belirtilen tüm koşulları kabul etmiş sayılır.
PAYLAŞ