Haberler & Duyurular

“Noel Domuçu” Çekilişi Katılım Koşulları

03.11.2021

J. K. Rowling’in kaleminden bir çocuğun en sevdiği oyuncağını bulmak için ne kadar ileri gidebileceğine dair, içinizi ısıtacak sürükleyici bir macera “Noel Domuçu”

3 Kasım – 5 Kasım tarihleri arasında sosyal medyada en sevdiğiniz oyuncağın adını ya da fotoğrafını bizimle paylaşın ve “Noel Domuçu” kitabını kazanma şansı yakalayın!

 1. Yarışmamız 3 Kasım 16:00 – 5 Kasım 10:00 saatleri arasında yapılacaktır.
 1. Facebook’ta https://www.facebook.com/YapiKrediYayinlari/ adresindeki hesabımızda yapılacak çekiliş duyurusuna “yorum yaparak” en sevdiği oyuncağın adını ya da fotoğrafını bizimle paylaşan okurlarımız çekilişe katılma hakkı kazanacaktır.
 1. Twitter’da https://twitter.com/YKYHaber adresindeki hesabımızda yapılacak çekiliş duyurusuna “yorum yaparak” ya da “hesabımızdan bahsederek” en sevdiği oyuncağın adını ya da fotoğrafını bizimle paylaşan okurlarımız çekilişe katılma hakkı kazanacaktır.
 1. Instagram’da https://www.instagram.com/yapikrediyayinlari/ adresindeki hesabımızda yapılacak paylaşıma yorum yaparak en sevdiği oyuncağın adını yazan ya da hesabımızı “etiketleyerek” en sevdiği oyuncağın fotoğrafını bizimle paylaşan okurlarımız çekilişe katılma hakkı kazanacaktır.
 1. Çekilişi kazanan Facebook’ta 10, Twitter’da 10, Instagram’da 10 okur olmak üzere 30 okurumuza “Noel Domuçu” kitabı hediye edilecektir.
 1. Yarışmacılar sadece Facebook, sadece Twitter ya da sadece Instagram üzerinden çekilişe katılabilir. Birden fazla mecra üzerinden yarışmaya katıldığı belirlenen kişiler çekilişe katılamayacaktır.
 1. Çekilişimizi kazananlar 5 Kasım’da açıklanacaktır.
 1. Kazananlar ödüllerini almak için iletişim bilgilerini (isim, soyisim, adres ve telefon numaraları) ykykultur@ykykultur.com.tr e-posta adresine 8 Kasım Pazartesi günü saat 09:00'a kadar bildirmelidir. Kitaplar kargo ile gönderilecektir.
 1. Yarışmaya katılım esnasında, katılımcıların kişisel bilgisayarları, internet erişimleri ve her türlü teknik aksaklıklardan kaynaklanan problem ve zararlardan dolayı Yapı Kredi Kültür Sanat Yayıncılık sorumluluk kabul etmez.
 1. Yapı Kredi Kültür Sanat Yayıncılık, kampanya gidişatını olumsuz yönde etkileyecek şekilde hile yapıldığını ya da haksız yollardan ödül kazanıldığını tespit etmesi durumunda, ilgili kullanıcıların kazandıkları ödülü iptal etme hakkını saklı tutar.
 1. Yapı Kredi Kültür Sanat Yayıncılık, herhangi bir zamanda kampanya koşullarını tek taraflı olarak değiştirme ve kampanyayı gerekçe belirtmeksizin iptal etme, durdurma ve sona erdirme hak ve yetkisine sahiptir.
 1. Kampanyaya katılan herkes, kampanya kurallarını okumuş ve yukarıda belirtilen tüm koşulları kabul etmiş sayılır.
PAYLAŞ