Haberler & Duyurular

Ahmet Ümit ve yeni romanı “Kayıp Tanrılar Ülkesi” Pergamon’da!

21.06.2021

21 Haziran’da sosyal medya hesaplarımızda yapılacak paylaşıma yorum yaparak yanıt verin ve Ahmet Ümit Pergamon’da yapılacak çevrimiçi, canlı buluşmaya katılacak 30 okurdan biri olma şansını yakalayın!

Kayıp Tanrılar Ülkesi” Pergamon’da Çekiliş Katılım Koşulları

1. Yarışmamız 21 Haziran 14:00 – 21 Haziran 22:00 saatleri arasında yapılacaktır.

2. Facebook’ta https://www.facebook.com/YapiKrediYayinlari/
Twitter’da https://twitter.com/YKYHaber
Instagram’da https://www.instagram.com/yapikrediyayinlari/
adreslerindeki hesaplarımızda yapılacak paylaşıma “yorum yaparak” yanıt veren tüm okurlarımız çekilişe katılma hakkı kazanacaktır.

3. Çekilişi kazanan Facebook’ta 10, Twitter’da 10, Instagram’da 10 okur olmak üzere 30 okurumuz Zoom üzerinden geçekleştirilecek toplantıya katılma hakkı kazanacaktır.

4. Yarışmacılar sadece Facebook, sadece Twitter ya da sadece Instagram üzerinden çekilişe katılabilir. Birden fazla mecra üzerinden yarışmaya katıldığı belirlenen kişiler çekilişe katılamayacaktır.

5. Çekilişimizi kazananlar 21 Haziran saat 23:30’da açıklanacaktır. Kazananlar, isimleri, telefon numaraları ve toplantıya katılacakları e-posta adreslerini 22 Haziran saat 12:00’ye kadar yukarda belirtilen Facebook, Twitter ve Instagram hesaplarımıza direkt mesaj aracılığıyla iletmelidir.

6. 22 Haziran’da yapılacak toplantının katılım bağlantısı belirtilen e-posta adreslerine toplantının saatiyle birlikte iletilecektir.

7. Yarışmaya katılım esnasında, katılımcıların kişisel bilgisayarları, internet erişimleri ve her türlü teknik aksaklıklardan kaynaklanan problem ve zararlardan dolayı Yapı Kredi Kültür Sanat Yayıncılık sorumluluk kabul etmez.

8. Yapı Kredi Kültür Sanat Yayıncılık, kampanya gidişatını olumsuz yönde etkileyecek şekilde hile yapıldığını ya da haksız yollardan ödül kazanıldığını tespit etmesi durumunda, ilgili kullanıcıların kazandıkları ödülü iptal etme hakkını saklı tutar.

9. Yapı Kredi Kültür Sanat Yayıncılık, herhangi bir zamanda kampanya koşullarını tek taraflı olarak değiştirme ve kampanyayı gerekçe belirtmeksizin iptal etme, durdurma ve sona erdirme hak ve yetkisine sahiptir.

10. Kampanyaya katılan herkes, kampanya kurallarını okumuş ve yukarıda belirtilen tüm koşulları kabul etmiş sayılır.

PAYLAŞ

Görseller