Haberler & Duyurular

Ahmet Ümit imzalı "Kayıp Tanrılar Ülkesi" kazanma şansını yakalayın!

28.07.2021

Ahmet Ümit yeni romanı “Kayıp Tanrılar Ülkesi”ni okurlarımız için imzaladı. 29 Temmuz – 30 Temmuz tarihleri arasında sosyal medya hesaplarımızı takip edin!

İmzalı “Kayıp Tanrılar Ülkesi” Çekilişi Katılım Koşulları

  1. Yarışmamız 29 Temmuz 12:00 – 30 Temmuz 10:00 saatleri arasında yapılacaktır.
  1. Facebook’ta https://www.facebook.com/YapiKrediYayinlari/

Twitter’da https://twitter.com/YKYHaber

Instagram’da https://www.instagram.com/yapikrediyayinlari/

adreslerindeki hesaplarımızda sorulacak soruya “yorum yaparak” doğru yanıtı veren tüm okurlarımız çekilişe katılma hakkı kazanacaktır.

  1. Çekilişi kazanan Facebook’ta 10, Twitter’da 10, Instagram’da 10 okur olmak üzere 30 okurumuza Ahmet Ümit imzalı “Kayıp Tanrılar Ülkesi” kitabı hediye edilecektir.
  1. Yarışmacılar sadece Facebook, sadece Twitter ya da sadece Instagram üzerinden çekilişe katılabilir. Birden fazla mecra üzerinden yarışmaya katıldığı belirlenen kişiler çekilişe katılamayacaktır.
  1. Çekilişimizi kazananlar 31 Temmuz’da açıklanacaktır.
  1. Kazananlar ödüllerini almak için iletişim bilgilerini (isim, soyisim, adres ve telefon numaraları) ykykultur@ykykultur.com.tr e-posta adresine 2 Ağustos Pazartesi günü saat 09:00'a kadar bildirmelidir. Kitaplar kargo ile gönderilecektir.
  1. Yarışmaya katılım esnasında, katılımcıların kişisel bilgisayarları, internet erişimleri ve her türlü teknik aksaklıklardan kaynaklanan problem ve zararlardan dolayı Yapı Kredi Kültür Sanat Yayıncılık sorumluluk kabul etmez.
  1. Yapı Kredi Kültür Sanat Yayıncılık, kampanya gidişatını olumsuz yönde etkileyecek şekilde hile yapıldığını ya da haksız yollardan ödül kazanıldığını tespit etmesi durumunda, ilgili kullanıcıların kazandıkları ödülü iptal etme hakkını saklı tutar.
  1. Yapı Kredi Kültür Sanat Yayıncılık, herhangi bir zamanda kampanya koşullarını tek taraflı olarak değiştirme ve kampanyayı gerekçe belirtmeksizin iptal etme, durdurma ve sona erdirme hak ve yetkisine sahiptir.
  1. Kampanyaya katılan herkes, kampanya kurallarını okumuş ve yukarıda belirtilen tüm koşulları kabul etmiş sayılır.
PAYLAŞ

Görseller