Haberler & Duyurular

YKY yıl sonu çekilişi başlıyor

25.12.2020

Yılın son beş gününü bu sene yayımladığımız kitapları hatırlatmaya ve çekilişlerle sizlerle buluşturmaya ayırdık. Bizi takip edin…

YKY Yıl Sonu Çekilişi Katılım Katılım Koşulları

1. Yapı Kredi Yayınları yıl sonu çekilişi 27 - 31 Aralık 2020 tarihleri arasında yapılacaktır.
2. Facebook’ta https://www.facebook.com/YapiKrediYayinlari/
Twitter’da https://twitter.com/YKYHaber
Instagram’da https://www.instagram.com/yapikrediyayinlari/
adreslerindeki hesaplarımızda beş gün boyunca yapılacak paylaşımlara “yorum yaparak” doğru yanıtı veren okurlarımız çekilişe katılma hakkı kazanacaktır.
3. Bu mecralarda her gün saat 16:00’da yapacağımız paylaşımlara doğru yanıtı veren okurlarımız çekilişe katılacak ve kazananlar ertesi gün öğleden önce açıklanacaktır.
4. Çekilişi kazanan Facebook’ta 3, Twitter’da 3, Instagram’da ise 4 okur olmak üzere 10 (on) okurumuza altına yorum yaptıkları paylaşımda yer alan kitap hediye edilecektir.
5. Yarışmacılar sadece Facebook, sadece Twitter ya da sadece Instagram üzerinden çekilişe katılabilir. Birden fazla mecra üzerinden yarışmaya katıldığı belirlenen kişilere kitap gönderilmeyecektir.
6. Kazananlar, ödüllerini almak için ykykultur@ykykultur.com.tr e-posta adresine 6 Ocak Çarşamba günü saat 09:00'a kadar iletişim bilgilerini (isim-soyisim-adres-telefon) bildirmelidir. Hediyeler kargo ile gönderilecektir.
7. Yarışmaya katılım esnasında, katılımcıların kişisel bilgisayarları, internet erişimleri ve her türlü teknik aksaklıklardan kaynaklanan problem ve zararlardan dolayı Yapı Kredi Kültür Sanat Yayıncılık sorumluluk kabul etmez.
8. Yapı Kredi Kültür Sanat Yayıncılık, kampanya gidişatını olumsuz yönde etkileyecek şekilde hile yapıldığını ya da haksız yollardan ödül kazanıldığını tespit etmesi durumunda, ilgili kullanıcıların kazandıkları ödülü iptal etme hakkını saklı tutar.
9. Yapı Kredi Kültür Sanat Yayıncılık, herhangi bir zamanda kampanya koşullarını tek taraflı olarak değiştirme ve kampanyayı gerekçe belirtmeksizin iptal etme, durdurma ve sona erdirme hak ve yetkisine sahiptir.
10. Kampanyaya katılan herkes, kampanya kurallarını okumuş ve yukarıda belirtilen tüm koşulları kabul etmiş sayılır.
PAYLAŞ