Haberler & Duyurular

"Fantastik Canavarlar Nelerdir, Nerede Bulunurlar?" İstanbul Kitap Fuarı’nda!

08.11.2018

10 Kasım’da 10.00–12.00 arası standımıza gelin, bu özel kitabı kazanma şansı yakalayın!

İstanbul Kitap Fuarı Resimli "Fantastik Canavarlar Nelerdir, Nerede Bulunurlar?" Çekilişi Katılım Koşulları

  1. Yapı Kredi Kültür Sanat Yayıncılık’ın İstanbul Kitap Fuarı’na özel yapacağı Resimli Fantastik Canavarlar çekilişi 10.11.2018 tarihinde saat 10:00‘da başlayıp saat 12:00'de sona erecektir. 
  2. Çekiliş duyuruları, Yapı Kredi Kültür Sanat Yayıncılık’ın facebook.com/YapiKr ediKulturSanatYayincilik adresindeki  Facebook sayfası, twitter.com/YKYHaber adresindeki Twitter hesabı ve instagram.com/yapikrediyayinlari adresindeki Instagram hesabı üzerinden gerçekleşecektir.
  3. 10 Kasım Cumartesi günü saat 10:00 – 12:00 saatleri arasında İstanbul Kitap Fuarı Yapı Kredi Yayınları çocuk standında (Salon 2, Stand no: 2305) yapılacak olan çekilişe katılacak olan okurlarımız isimlerini, e-posta adreslerini ve telefon numaralarını yazdıkları kağıtları çekiliş küremize atarak Resimli "Fantastik Canavarlar Nelerdir, Nerede Bulunurlar?" kitabını kazanma şansı yakalayacak.
  4. Çekilişe katılacak okurlar isimlerini sadece bir kere yazabilir ve bizzat standa gelerek isimlerini çekilişe girmeleri gerekmektedir.
  5. Kazanan okurlar, isimlerin toplanmasının hemen ardından saat 12:05’te fuar ziyaretçileri arasından seçilecek bir kişinin çekiliş küresinden isimleri rastgele seçmesiyle belirlenecektir. Kazanan isimler, çekilişi yapan kişi tarafından yüksek sesle okunarak duyurulacaktır.
  6. Yapı Kredi Kültür Sanat Yayıncılık birden fazla ziyaretçiden isim çekmesini isteyebilir.  
  7. Yapı Kredi Kültür Sanat Yayıncılık, herhangi bir zamanda kampanya koşullarını tek taraflı olarak değiştirme ve kampanyayı gerekçe belirtmeksizin iptal etme, durdurma ve sona erdirme hak ve yetkisine sahiptir.  
  8. Kampanyaya katılan herkes, kampanya şartlarını okuyup anlayarak peşinen kabul etmiş sayılır.
PAYLAŞ

Görseller