Haberler & Duyurular

Rengârenk resimlerle canlanan Harry Potter İstanbul Kitap Fuarı’nda!

03.11.2015

7 Kasım’da 10.00–12.00 arası standımıza gelin, bu özel kitabı kazanma şansı yakalayın!

İstanbul Kitap Fuarı Resimli "Harry Potter ve Felsefe Taşı" Çekilişi Katılım Koşulları

  1. Yapı Kredi Kültür Sanat Yayıncılık’ın İstanbul Kitap Fuarı’na özel yapacağı Resimli Harry Potter çekilişi 7.11.2015 tarihinde saat 10:00‘da başlayıp saat 12:00'de sona erecektir. 
  2. Çekiliş duyuruları, Yapı Kredi Kültür Sanat Yayıncılık’ın facebook.com/YapiKrediKulturSanatYayincilik adresindeki  Facebook sayfası ve twitter.com/YKYHaber ve twitter.com/YapiKrediKultur adreslerindeki Twitter hesapları üzerinden gerçekleşecektir.
  3. 7 Kasım 2015 Cumartesi günü saat 10:00 – 12:00 saatleri arasında İstanbul Kitap Fuarı Yapı Kredi Yayınları standında yapılacak olan çekilişe katılacak olan okurlarımız isimlerini ve telefon numaralarını yazdıkları kâğıtları çekiliş küremize atarak resimli "Harry Potter ve Felsefe Taşı" kitabını kazanma şansı yakalayacak.
  4. Çekilişe katılmak isteyen okurlar sadece kendi isimleri ile ve tek bir  kereye mahsus olmak üzere Yapı Kredi standında yapılacak olan çekilişe dahil  olabilirler.
  5. Kazanan okurlar, isimlerin toplanmasının hemen ardından saat 12:05’te fuar ziyaretçileri arasından seçilecek bir kişinin çekiliş küresinden isimleri rastgele seçmesiyle belirlenecektir.
  6. Kazanan isimler, çekilişi yapan kişi tarafından yüksek sesle okunarak duyurulacaktır.
  7. Yapı Kredi Kültür Sanat Yayıncılık birden fazla ziyaretçiden isim çekmesini isteyebilir.  
  8. Yapı Kredi Kültür Sanat Yayıncılık, herhangi bir zamanda kampanya koşullarını tek taraflı olarak değiştirme ve kampanyayı gerekçe belirtmeksizin iptal etme, durdurma ve sona erdirme hak ve yetkisine sahiptir.  
  9. Kampanyaya katılan herkes, kampanya şartlarını okuyup anlayarak peşinen kabul etmiş sayılır.
PAYLAŞ

Görseller