Yapı Kredi Kültür Sanat Yayıncılık’tan Sanal Ortamda Sanat ve Edebiyat

02 Nisan 2020

Koronavirüs salgını nedeniyle kapılarını bir süreliğine ziyarete kapatan Yapı Kredi Kültür Sanat Yayıncılık, zenginleştirdiği 3D sanal sergi turları, online kitap satışı ve etkinlikler ile dijital platformlarda hizmet vermeye devam ediyor.

Geçmiş tarihli etkinliklerinin bir kısmının video kayıtlarını paylaşıma açan Yapı Kredi Kültür Sanat’ın gelecek tarihli bazı etkinlikleri de online yapılacak.

‘Kitap Hayattır’ sloganıyla yazarlarının kitap önerilerini okurlarıyla buluşturan Yapı Kredi Yayınları ise ayrıca sosyal medya hesaplarında kitaplarından sayfaları tadımlık olarak paylaşıyor.

Yeni Koronavirüs (COVID-19) salgınıyla ilgili alınan tedbirler kapsamında geçici bir süreyle kitabevlerini ve “Bir Zamanlar Toroslarda: Sagalassos” sergisini ziyarete kapatan Yapı Kredi Kültür Sanat Yayıncılık, zenginleştirdiği dijital uygulamaları ile sanatseverlere hizmet vermeye devam ediyor.

Online hizmetler kapsamında “Bir Zamanlar Toroslarda: Sagalassos” sergisinin 360 derece sanal turunu erişime açan Yapı Kredi Kültür Sanat’ın geçmiş tarihli sergileri ise yine web sitesinde 360 derece sanal tur ile gezilebiliyor.

Yapı Kredi Yayınları, ‘Kitap Hayattır’ sloganıyla sosyal medya hesaplarında kitaplarından sayfaları ve yazarlarının kitap önerilerini okurlarıyla buluştururken, Yapı Kredi Kültür Sanat ise geçmiş tarihli etkinliklerinin bir kısmının video kayıtlarını paylaşıma açtı.

Şu ana kadar Sazlı Cazlı Sohbet 80’li Yıllarda Türkiye, Sanat Dünyamız Söyleşileri 2 - Radikal Bir Varoluş: Performans Sanatı ve Düşünceler/İşler gibi Loca’da yapılan etkinliklerini sanatseverlerle buluşturan Yapı Kredi Kültür Sanat Yayıncılık, yazar söyleşilerinden, konferanslara, performanslardan konserlere kadar birçok etkinliği de online erişime açmaya hazırlanıyor.

Yapı Kredi Kültür Sanat  Yayıncılık Sosyal Medya Hesapları:
https://www.youtube.com/YapiKrediKulturSanatYayincilik
https://www.facebook.com/YapiKrediKulturSanat
https://twitter.com/YapiKrediKultur 
https://www.instagram.com/yapikredikultursanat 

https://www.facebook.com/YapiKrediYayinlari/
https://twitter.com/YKYHaber
https://www.instagram.com/yapikrediyayinlari/
https://www.youtube.com/YapiKrediKulturSanatYayincilik

3D sergi turu için

Online alışveriş için

PAYLAŞ
BÜLTENİ İNDİR