Telif Hakları

Bu sitenin sahibi Yapı Kredi Kültür Sanat ve Yayıncılık A.Ş.’ dir. Sitemizi ziyaret eden kullanıcılar aşağıdaki koşulları, yazılanlarla sınırlı olmamak şartıyla tüm maksat ve halin icabı ile kabul etmiş sayılacaktır.

Ykykultur.com.tr sitesinde yer alan tüm bilgiler, tablolar, yorum ve tavsiyeler ile buradan yapılan tüm linkler, kullanıcıya bilgi vermek amacıyla sunulmuştur. Yapı Kredi Kültür Sanat ve Yayıncılık A.Ş. internette yer alan web sitesinde bilgilerin mevcut durumu yansıtması için makul olan tüm gayreti göstermiştir. Bu sitede yer alan bilgilerin revizesi ya da düzeltilmesi ile ilgili olarak; Yapı Kredi Kültür Sanat ve Yayıncılık A.Ş.  önceden haber vermeksizin, istediği zaman sitedeki bilgilerin revizesi, değiştirilmesi, düzeltilmesi ve çıkarılması gibi işlemleri yapacak tek yetkili olup bu konudaki tüm haklara sahiptir. Bu sitede kullanılan bazı ifadeler ileriye dönük olarak hazırlanmış olabileceğinden çeşitli risk ve belirsizlikler içermesi mümkündür. Muhtelif nedenlerden dolayı gerçek sonuç ve gelişmeler, bu ifadelerde belirtilen ya da ima edilenlerden somut bir şekilde farklı olabilir.

Kullanıcılar bilgi ve dokümanları sadece bilgi edinmek amacıyla kullanabilir. Burada mevcut olan bilgiler Yapı Kredi Kültür Sanat ve Yayıncılık A.Ş.’nin önceden yazılı izni alınmaksızın kısmen veya tamamen kopya edilemez, dağıtılamaz, kiralanamaz, çoğaltılamaz, alt lisansla kullandırılamaz, değiştirilemez, ileride kullanılmak üzere saklanamaz, hiçbir şekilde ticari amaçla kullanılamaz veya kullandırılamaz. Bu siteye erişim serbest ve anonimdir.

Bu internet sitesinde kullanıcıların paylaşacağı her türlü bilgi, yorum, site linki, yönlendirilmiş site, fotoğraf, resim, müzik v.b her türlü içerikten Yapı Kredi Kültür Sanat ve Yayıncılık A.Ş. sorumluluk kabul etmemektedir. Gerektiği takdirde ilgili içeriğin kullanıcıya haber verilmeksizin çıkarılması hakkı saklıdır.

Bu sitede yer alan herhangi bir bilgiyi, herhangi bir şekilde tahrif etmek; her türlü cezai hukuki takibata neden olacaktır.

Yapı Kredi Kültür Sanat ve Yayıncılık A.Ş.  bu web sitesinde yayınlanmış bilgiler ya da bilgilere dayanılarak yapılan işlemlerden veya siteye ulaşılamamasından doğan ve doğacak zarar ve/veya kayıplardan dolayı hiçbir şekilde sorumluluk kabul etmez. Bu web sitesinin yayınlanması, hiç bir kişi ve/veya kuruluşa herhangi bir konuda, herhangi bir taahhüt içermemektedir. Sitede yer alan bilgiler ışığında verilecek her türlü kararla ile ilgili tüm sorumluluk, bu siteyi ziyaret eden kişiye aittir.

Yapı Kredi Kültür Sanat ve Yayıncılık A.Ş. web sitesine veya bu siteden bağlantı yapılarak ulaşılan herhangi bir web sitesine girilmesi veya bunların kullanımından doğabilecek doğrudan veya dolaylı kayıp veya zararlardan Yapı Kredi Kültür Sanat ve Yayıncılık A.Ş.sorumlu tutulamaz.

Sitede yer alan bilgilerin çeşitli nedenlerle doğruluk içerecek şekilde güncelleşmemesi; revizede gecikme, sitede olması muhtemel bir yanlışlık veya eksiklikten yada değişiklikten ötürü Yapı Kredi Kültür Sanat ve Yayıncılık A.Ş. ‘ye hiç bir nam altında sorumluluk yüklenemez. Güncellemeye ilişkin tarih bulunması, belirtilen hususlar aksine Yapı Kredi Kültür Sanat ve Yayıncılık A.Ş.’yi hiçbir şekilde yükümlülük altına sokmaz.

Bu sitede bulunan bilgi veya ifadelerin (tasarımlar, resimler, logo v.b. gibi) telif hakkı 5846 sayılı Kanun uyarınca Yapı Kredi Kültür Sanat ve Yayıncılık A.Ş.’ye ve ortaklarına aittir. Yapı Kredi Kültür Sanat ve Yayıncılık A.Ş.’nin yazılı izni olmaksızın kullanılamaz. Site ve içeriğindeki bilgilerin kullanımından doğabilecek ihtilaflarda, Türkçe Yasal Uyarı metni esas alınacak olup, böyle bir durumda Yapı Kredi Kültür Sanat ve Yayıncılık A.Ş.her türlü hukuki haklarını kullanacağını taahhüt eder.