Yanardağın Yankısı - Bakmak Dinlemek Okumak

PAYLAŞ / İZLE
ÜCRETSİZ

“İnsanlık ve dünya adına olağanüstü düşler kurabiliriz…” Çocuk ve gençlik yazınımızda birçok kuşağı etkileyen yüze yakın kitaba hayat veren Gülten Dayıoğlu hayal dünyamızı zenginleştirmeye devam ediyor. Yazarın kitapları nice düşleri tetikledi, nice hayallere, kurgulara tohum attı. Üretken kalemiyle Gülten Dayıoğlu “çocuk milleti”nin düşlerinin ressamı…

“Bakmak Dinlemek Okumak” söyleşilerinde bu ayın konuğu Gülten Dayıoğlu ve geçtiğimiz günlerde yayımlanan yeni kitabı “Yanardağın Yankısı” Yaratıcı Drama Eğitmeni Çiğdem Odabaşı ile canlı yayında bir araya gelecek olan yazar yeni kitabını, yaşadıklarını ve düşlediklerini keyifli bir sohbette okurlarıyla paylaşıyor. Instagram üzerinden canlı olarak düzenlenecek sohbete buradaki linke tıklayarak katılabilirsiniz.

Yazarın son kitabı “Yanardağın Yankısı” bizleri gezegenimiz üzerine düşünmeye yönlendiriyor, geleceğimizle ilgili merak uyandırıyor. Okuru birçok karakterle tanıştırıp dünyanın pek çok yerine götürüyor. Kitabın baş kahramanı, yaşıtlarından oldukça farklı ve özel bir genç Dero keşfettikleriyle du¨nyanın, uzayın, hatta kâinatın geleceğini değiştirebilecek mi?