Tiyatrolarda perde zamanı - Sanat Dünyamız Konuşmaları

PAYLAŞ / İZLE
ÜCRETSİZ

Pandemi sürecinin etkilerinin en ağır hissedildiği kültür sanat etkinlikleri arasında seyircisiyle buluşamayan tiyatrolar yer aldı. Bir kısmı farklı platformlarda perdelerini açan tiyatroların yanı sıra bir kısmı da bir daha açılmamak üzere perdelerini kapattı ya da izleyicileriyle dayanışma kampanyaları düzenlediler.

Sanat Dünyamız” dergisi, güncel konulardan yola çıkılarak hazırlanan konuşmalar dizisiyle, sanatta yaşanan süreçlere yakından bakmaya devam ediyor. Her bölümünde farklı isimlerin konuk olduğu konuşmalarda, kültür sanat alanının gündemindeki konular ele alınıyor.  

Sanat Dünyamız Konuşmaları’nın bu bölümünde sezonun en önemli organizasyonlarından olan, 24. Uluslararası Tiyatro Festivali konuşulacak. İstanbul Bilgi Üniversitesi Sahne ve Gösteri Sanatları Yönetimi öğretim görevlisi Banu Atça moderatörlüğünde düzenlenecek söyleşide, İKSV Tiyatro Festivali Direktörü Leman Yılmaz konuk olacak. 

Yapı Kredi Yayınları’nın Instagram hesabı üzerinden canlı olarak düzenlenecek sohbetlere buradaki linke tıklayarak katılabilirsiniz.