Çocuklarla Şiir Çalışmaları - Şiirin Şen Saati - Çocuk Atölyesi

PAYLAŞ / İZLE
ÜCRETSİZ

Bilmece sevenler buraya! “Büyük Balık Buluşması” adlı kitabı kısa bir süre önce YKY Doğan Kardeş dizisinden yayımlanan Nazmi Ağıl’ın bu buluşmamızda sizlerle paylaşacağı şiirlerin her biri bir bilmece… Bakalım hangi balıkları ya da kuşları tanıyabileceksiniz? Şairimizin birbirinden komik diğer şiirlerini de kendisinden dinlemeye ne dersiniz? Hem belki içlerinde sizin de içinizde bir şair vardır. Atölyemizin ikinci bölümünde sizi de şiir okumaya ve şairimizin rehberliğinde şiir yazma denemeleri yapmaya davet edeceğiz. Katılın bize, Şiirin ve Türkçemizin güzelliklerini keşfetmek üzere yola çıkıyoruz!

Atölyeye 8-11 yaş aralığındaki tüm çocuklar ücretsiz katılabilir. Rezervasyon bağlantısı bu sayfanın sağındadır. Kapasite 20 kişiyle sınırlıdır. Süre 90 dakikadır.  
Atölyeden 15 dakika önce Beyoğlu Kitabevi’ndeki Oda’da hazır bulunulması, yetişkinlerin sergi turu ve oyun sırasında dışarıda beklemeleri rica olunur.

Uyarı

Rezervasyon yaptırmadan önce, etkinlik ile ilgili duyurulan yaş sınırlamasına (bu etkinlik için 8 - 11 yaş) uyulması önemle rica olunur.

Çocuk etkinliklerinde yaş sınırlamasına uyulması, çocuğunuzun kendini iyi hissetmesi bakımından önemlidir.

Rezervasyon