Çocuklar İçin Karagöz Gösterisi: “Tonton Amca” - Gösteri

PAYLAŞ / İZLE
ÜCRETLİ

Yazan ve Oynatan: Tevfik Dinç

Yapı Kredi Kültür Sanat’ta açılan “Karagözüm İki Gözüm” sergisi süresince birbirinden renkli Karagöz gösterileri her yaştan izleyicisiyle buluşmaya devam ediyor.

Oyunumuzun kahramanı Karagöz, düzensiz ve sağlıksız beslendiği  için, yavaş  yavaş obezitenin pençesine düşer ve sağlık sorunları yaşamaya başlar. Bu duruma üzülen Karagöz’ün arkadaşları, ona yardımcı olmaya karar verirler. Doktorun yardımıyla diyet programına başlanır ancak Karagöz sağlıklı yaşamın temel unsuru olan sporu da unutmamalıdır.

Sağlıklı yemek ve sağlıklı yaşamak için yapılması gerekenler üzerine önemli dersler veren, “Tonton Amca”, “Karagözüm İki Gözüm” sergisi kapsamında çocuklarla buluşuyor.

Biletler Biletix’te…

* Gösterinin biletleri Biletix üzerinden satın alınabilir. Bilet satışları, gösterinin başlamasıyla birlikte sona erecektir. Gösterimi izlemek için kullanacağınız online etkinlik izleme kodunuz, Biletix tarafından satın alma sırasında kullandığınız e-mail adresinize gönderilecektir. Size özel online izleme kodunu seyretix.com sitesindeki “erişim konu” (Access code) alanına yazarak gösteriyi izleyebileceksiniz. Gösterim 25 Nisan 2021 Pazar günü saat 24:00’e kadar yayında kalacaktır.