bir sergi turu - Katılımcı Performans

PAYLAŞ / İZLE
ÜCRETLİ

Hayat, Ölüm, Aşk ve Adalet” sergisinin işlerinden biri olan ve katılımcılarını sergi mekânında 30 dakikalık bir gezintiye çıkaran  “bir sergi turu” başlıklı performans” son dört gününde katılımcılarını bekliyor. 24 Aralık, 3, 5, 7 Ocak tarihlerinde Yapı Kredi Kültür Sanat Galeri’de 19:30-20:00 arasında sergilenecek performansta katılımcılar kulaklıklardan gelen sesin hikâyesi ve hayalleri eşliğinde sergi mekânını ve işleri ziyaret edecekler. Performansın bir parçası haline gelerek onun gerçekleşmesini sağlayacaklar.  

Metin ve tasarım: Ayşe Draz
Ses: Aslı İçözü
Ses kaydı ve tasarım: Dr. Oğuz Öner
Ayşe Draz’ın teşekkürü: Daha önceleri benzer bir deneme olarak kurgulanmış panorama radio işini birlikte gerçekleştirdiğimiz Marlin de Haan, son zamanlarda İstanbul’a davet ettikleri iş ve sanatçılarla ilham kaynağı olan Kundura Sahne’nin sanat direktörü Buse Yıldırım.
Süre: 30’

Etkinlik, Yapı Kredi Kültür Sanat Galeri’de süren “Hayat, Ölüm, Aşk ve Adalet” sergisi kapsamında düzenlenmektedir.
Biletli etkinliktir. 13 yaşından büyük herkesin katılımına açıktır.
Yapı Kredi Kültür Sanat tarafından verilecek MP3 çalarlar ve kulaklıklarla gerçekleştirilecektir. Dileyen katılımcılarımız kendi kulaklıklarını getirebilir.
Etkinlikten en az 30 dakika önce gelinmesi rica olunur. Biletler Biletix’ten temin edilebilir. Gişede bilet satışı yoktur.

Biletler Biletix’te
Tam: 25 TL
Öğrenci: 15 TL