Justice League Cilt 3 - Atlantis Tahtı

03 Mart 2016

Aquaman olmadan önce Arthur Curry, Atlantis Kralı'ydı. Ama yüzey insanlarından nefret eden batıl inançlı Atlantisliler için yarın insan olan bir kralı sevmek çok zordu.

Arthur, Justice League'e katıldığında Atlantis'i terketti ve tahtını kardeşi Orm'a, Ocean Master'a bıraktı.  O günden beri, suların altındaki dünya yüzeydeki dünyayla zorlu bir barış dönemi sürdürdü. Şu ana kadar. Dünya'nın süper kahramanlarının dikkati başka yönlere dağılmışken, gizemli bir güç Atlantis ve yüzey dünyasını savaşın eşiğine itiyordu. Ölü sayısı artarken ve büyük bir istila başlamak üzereyken sadece Justice League uygarlığın yarısını suların altındaki bir mezara gömecek kanlı bir çarpışmayı engelleyebilecekti. Bu uyarıya kulak verin: Atlantis Tahtı'nın sahibi dünyanın kaderine karar verecek...

Yapı Kredi Yayınları’ndan çıkan “Justice League”in süperstar yaratıcı ekibinden karalar ve denizler üzerinde üstünlük kazanmak için yapılan büyük bir savaş hikâyesi geliyor... Metropolis'in gökdelenlerinden, Gotham'ın sokaklarına ve okyanusun en karanlık derinliklerine kadar!

Justice League 3 - Atlantis Tahtı
Yazan – Çizen: Geoff Johns – Ivan Reis – Paul Pelletier
Çeviren: Anıl Bilge
Sayfa: 188
Yapı Kredi Yayınları

PAYLAŞ
BÜLTENİ İNDİR

Görseller